REYNAERS

Firma REYNAERS przede wszystkim stara się produkować profile aluminiowe idealnie łączące piękno z jakością, czego doskonałym przykładem są drzwi i systemy przesuwne. Dzięki tego typu systemom zaciera się granica między wnętrzem budynku a światem zewnętrznym, a właściwie świat zewnętrzny dostaje się do środka. Zaskoczą Państwa ilość światła i dodatkowe poczucie przestrzeni.
Co powiedzą Państwo na drzwi o maksymalnych wymiarach 3 metry wysokości i 6 metrów szerokości? Można też wybrać kolor profilu aluminiowego: zarówno strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

System przesuwny lub podnoszony
W obu przypadkach aluminiowy profil skrzydła przesuwa się po torze za pomocą kółek ze stali nierdzewnej. Z tym, że w systemach podnoszonych drzwi przesuwne unoszą się przed przesuwaniem się po torze ze stali nierdzewnej. W pozycji zamkniętej system podnoszony jest zablokowany, co stanowi dodatkowy plus aluminiowych drzwi przesuwnych ze względu na izolację i zapobieganie włamaniom. Oczywiście obydwa rodzaje systemów są całkowicie wiatroszczelne, wodoszczelne i nie przepuszczają powietrza. Tak jak wszystkie profile okienne i drzwiowe firmy Reynaers.

Jeden lub dwa tory
Jakiej elastyczności oczekują Państwo od aluminiowego systemu przesuwnego? Pojedynczy tor składa się z części nieruchomej i ruchomej, natomiast oba skrzydła przesuwają się w systemach dwutorowych, dając 100-procentową elastyczność i oszczędność miejsca. W obu przypadkach do wyboru są różne style, poziomy izolacji i kolory. Stała jest jedynie 10-cio letnia gwarancja na wszystkie produkty aluminiowe firmy Reynaers

Wszechstronność.
Systemy przesuwne Reynaers wyróżniają się wszechstronnością. Można je zamontować w domu jako wyjście do ogrodu lub jako niemal niewidzialne przejście lub rzucająca się w oczy ściana działowa między dwoma pomieszczeniami. Niezależnie od sposobu użytkowania, drzwi przesuwne zawsze sprawiają, że wystrój wnętrza jest bardzo atrakcyjny. Ponadto, nasze systemy przesuwne, tak jak i profile okienno-drzwiowe, występują w szerokiej palecie kształtów i kolorów. Jest też mnóstwo możliwości pod względem ich szerokości i głębokości. Pozwala to na idealne dopasowanie wybranego przez Państwa systemu przesuwnego do pozostałych okien i drzwi w domu i stworzenie harmonijnego wnętrza. Firma Reynaers spełnia wszystkie życzenia i potrzeby swoich klientów.

Zalety aluminiowych systemów przesuwnych:

  • szeroka oferta konstrukcji i kolorów
  • możliwość dużych powierzchni szklanych
  • łatwość obsługi
  • łatwość utrzymania
  • duża zdolność izolacyjna

Dzrwi aluminiowe przesuwne - profil Reynaers Dzrwi aluminiowe przesuwne - profil Reynaers Dzrwi aluminiowe przesuwne - profil Reynaers Dzrwi aluminiowe przesuwne - profil Reynaers Dzrwi aluminiowe przesuwne - profil Reynaers