BLYWEERT – ATLAS

Ogordy zimowe, zabudowy tarasów, balkonów - profil Blyweert

Atlas jest systemem wykonanym z aluminium wysokiej jakości z przekładkami termicznymi, do produkcji dachów do ogrodów zimowych oraz przeszklonych dachów w wielu wymiarach i  różnych wariantach estetycznych. System składa sie z kształtowników nośnych, na których położona jest szyba na profilu T z PCW z przykręconym dociskiem aluminiowym i klipsowaną pokrywa. Dzięki płaskim i stylizowanym pokrywkom powierzchnia zewnętrzna dachu jest płaska. Atlas został stworzony w sposób modułowy. Oferuje 3 kształtowniki o różnych bezwładnościach i 3 warianty estetyczne: prostokątny, stalowy i wiktoriański. Istnieje również wersja uproszczona: basic.


BLYWEERT – PALLAS

Pallas® jest systemem innowacyjnym wykonanym z aluminium wysokiej jakości, z przekładkami termicznymi, do budowy i wykończenia dachów oraz do budowy dachów typu temple® (temple= świątynia). Ogród zimowy temple® to ogród z tak zwanym płaskim dachem, który poprzez swoja koncepcje pozwala osiągnąć izolacyjność i wygład sufitu identyczne jak w głównym budynku mieszkalnym. Światło wpada do pomieszczenia pod stałym katem 30°. System zawiera także estetyczne gzymsy. Płaski dach przewiduje dylatacje na połączeniach. Pallas® został stworzony w sposób modułowy, łączyć konstrukcje różnorodnych form dachowych z łatwym montażem. Wyjątkowo ekonomiczny system!


BLYWEERT – HELIOS

Ogordy zimowe, zabudowy tarasów, balkonów - profil Blyweert

Helios jest systemem wykonanym z aluminium wysokiej jakości, w serii bez przekładek termicznych, do produkcji pergoli. Podobnie jak w przypadku systemu Atlas, system ten składa sie z profili nośnych, na których położone jest szklenie. Dach oferuje powierzchnie zewnętrzną plaska, poprzez użycie płaskich osłon lub uszczelnień typu wąsy z EPDM. Oczep łączy funkcje rynny dachowej, podczas gdy gąsior zapewnia funkcje polaczenia ściennego. Kształtownik rynny określa w dużej mierze estetykę Heliosa i może zostać wykonany w czterech różnych stylach.