REYNAERS CR 120
Ogordy zimowe, zabudowy tarasów, balkonów - profil ReynaersCR120 jest termoizolowanym systemem przeznaczonym do wykonywania dachów ogrodów zimowych. Charakterystyczne elementy systemu to szeroka termoizolowana rynna w kilku wariantach oraz krokwie o różnej wytrzymałości z elementem nośnym skierowanym do wewnątrz ogrodu zimowego. System jest dostosowany do wypełnienia zarówno szkłem zespolonym jak i płytami poliwęglanowymi. Zaletą rozwiązania jest pełna kompatybilność ze wszystkimi systemami przesuwnymi i okienno drzwiowymi firmy Reynaers oraz systemowym oknem dachowym.
CR120 jest dostępny w 6 wariantach połączeń przez co jest bardzo prosty i szybki w montażu. Jedno z rozwiązań zawierające profil posadczy bez widocznej rynny daje możliwość budowania niewielkich świetlików.


REYNAERS TR 200
Ogordy zimowe, zabudowy tarasów, balkonów - profil ReynaersTR 200 jest termoizolowanym systemem przeznaczonym do wykonywania ogrodów zimowych. Charakterystyczne elementy systemu to szeroka termoizolowana rynna w kilku wariantach oraz krokwie o różnej wytrzymałości z elementem nośnym skierowanym na zewnątrz ogrodu zimowego. Takie rozwiązanie umożliwia mocowanie rolet dachowych zewnętrznych do krokwi dachu. System jest dostosowany do wypełnienia zarówno szkłem zespolonym jak i płytami poliwęglanowymi. Zaletą rozwiązania jest pełna kompatybilność ze wszystkimi systemami przesuwnymi i okienno drzwiowymi firmy Reynaers oraz systemowym oknem dachowym.


REYNAERS PR100
Ogordy zimowe, zabudowy tarasów, balkonów - profil ReynaersSystem PR 100 został zaprojektowany do konstruowania zimnych dachów ogrodów zimowych i zadaszeń. Charakterystycznym elementem rozwiązania jest krokiew nośna z widoczną częścią powyżej płaszczyzny dachu oraz stylizowana rynna bez izolacji termicznej.