Wpuść słońce dzięki aluminiowemu ogrodowi zimowemu!

Ogrody zimowe, ogrody przydomowe, oranżerie, zabudowa balkonów - ALU JOINER

Aluminiowe ogrody zimowe to światło i przestrzeń do Waszego domu. Proszę sobie wyobrazić ten efekt w piękny, wiosenny dzień! Ale tak naprawdę, dzięki ogrodowi zimowemu można cieszyć się światłem i przestrzenią przez okrągły rok we własnym domu lub przyjemnym pokoju słonecznym. Aluminium daje niemal nieograniczone możliwości, od najprostszego dobudowanego ogrodu zimowego do skomplikowanych budowli. Wykonujemy zimowe ogrody przydomowe, zabudowy tarasów, nowoczesne ogrody z profili aluminiowych, oranżerie, zabudowy balkonów, werand. Zapraszamy do obejrzenia galerii ogrodów >>> kliknij tutaj.

Ogrody zimowe na raty - SANTANDER CONSUMER BANK!

Ogród zimowy w każdym stylu architektonicznym

Stosownie do Państwa zamierzeń, możemy dla Państwa z profili aluminiowych zbudować wymarzony ogród zimowy, zabudować taras, balkon lub wybudować oranżerię. Styl „funkcjonalny”, na przykład, wygląda prosto, a jednocześnie elegancko, natomiast styl „oranżeria” przywodzi na myśl autentyczny nastrój wiktoriańskiej werandy. Do romantycznych stylów architektonicznych i renowacji proponujemy serię „renesansową”. Własny, aluminiowy ogród zimowy dla każdego.

Zadaszony taras

Jeśli, jednak, nie mają Państwo miejsca na ogród zimowy, a chcieliby uzyskać podobną atmosferę, możecie zdecydować się na markizę. Nasze aluminiowe markizy wpuszczają dostatecznie dużo światła, a ich styl jest ponadczasowy. Ponadto, doskonale chronią przed deszczem i wiatrem.

Zalety aluminiowych ogrodów zimowych:
  • różnorodność kształtów i stylów
  • szeroka paleta kolorów
  • szeroki asortyment akcesoriów: wentylacyjnych, systemów żaluzji, sterowników
  • wysoka jakość i trwałość

W swojej ofercie posiadamy profile do ogrodów zimowych uznanych producentów PONZIO, REYNAERS, BLYWEERT, ALIPLAST oraz YAWAL.

Ogrody zimowe, ogrody przydomowe, oranżerie, zabudowa balkonów - bezpłatny pomiar i wycena
Powrót do góry strony