Okna w dosłownym sensie są Państwa oknem na świat, jak i wizytówką domu lub mieszkania. Aby zaspokoić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania inwestora mamy okna aluminiowe dla każdego domu, od klasycznych i romantycznych, do surowych i nowoczesnych, od zwykłych po energooszczędne. Produkujemy okna tarasowe, balkonowe, przesuwne, standardowe i na wymiar. Produkujemy typowe okna otwierane, uchylne, przesuwne, dźwiękoszczelne, przeciwpożarowe oraz szeroki wybór akcesoriów do okien aluminiowych.

Wszystkie okna aluminiowe są dostępne w kilkuset kolorach strony wewnętrznej i zewnętrznej. Możliwości kształtowania profili, a więc i okien są bardzo duże, a ich zalety powodują iż są jednym z najciekawszych rozwiązań do domu, mieszkania, firmy czy sklepu. Wszędzie tam gdzie liczy się trwałość, estetyka, długowieczność, bezobsługowość montowane są okna z profili aluminiowych.

Producent okien aluminiowych - tarasowe, balkonowe, przesuwne, standardowe, na wymiar. Okna aluminiowe otwierane, uchylne, przesuwne, dźwiękoszczelne, przeciwpożarowe - kilkaset kolorów.

Zalety okien aluminiowych :

  • izolacja termiczna i akustyczna
  • łatwość utrzymania w czystości i dobrym stanie technicznym
  • szeroka paleta kolorów
  • różnorodne style i systemy otwierania
  • dostępne systemy antywłamaniowe i ognioodporne

Aluminium jest jednym z najwytrzymalszych materiałów budowlanych, prawie nie wymagającym konserwacji, świetnie izolującym i trwałym. Poza tym, elegancki profil okien aluminiowych jest gwarantem maksymalnego dostępu światła.

Producent okien aluminiowych - tarasowe, balkonowe, przesuwne, standardowe, na wymiar. Okna aluminiowe otwierane, uchylne, przesuwne, dźwiękoszczelne, przeciwpożarowe - kilkaset kolorów.

Oferujemy Państwu okna aluminiowe wykonane z profili uznanych producentów: PONZIO, REYNAERS, BLYWEERT, ALIPLAST oraz YAWAL.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać fachową pomoc przy doborze stolarki okiennej aluminiowej do swojego domu zapraszamy do kontaktu z naszymi inżynierami, którzy doradzą co wybrać oraz dokonają bezpłatnego pomiaru Państwa okien w celu doboru optymalnych rozwiązań.

Producent okien aluminiowych - bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo - ALU JOINER

Powrót do góry strony