APOLLO

Okna aluminiowe - profil Blyweert Apollo

Apollo jest systemem okienno-drzwiowym składającym sie z profili dwukomorowych, wykonanych z aluminium wysokiej jakości.

W kategorii okien o współczynniku Uf o wartości do 2,6 W/m2K dla okna, system ten jest bardzo konkurencyjny cenowo.
Apollo oferuje rozwiązanie dla większości standardowych zastosowań drzwi i okien. Łatwa produkcja przy pomocy cyfrowych obrabiarek lub wykrojników pozwala produkować  gotowe elementy przy ograniczonych kosztach. Apollo został zaprojektowany do zastosowania okuć z eurorowkiem.
System jest wysoko oceniany przez producentów stolarki za liczne praktyczne szczegóły, a przy tym oferuje trwały efekt dla użytkownika.


ARTEMIS
Okna aluminiowe - profil Blyweert ArtemisArtemis jest systemem do drzwi i okien składającym sie z profili trzykomorowych, wykonanych z aluminium wysokiej jakości, łączącym estetyczna doskonałość ramy (wyglądającej jak rama stalowa) z wszelkimi zaletami nowoczesnej techniki.Artemis to znakomite połączenie jakości i charakteru.
Profile ościeżnic i skrzydeł posiadają na zewnątrz trzecia komorę pozwalająca na montaż dodatkowego narożnika. Artemis oferuje rozwiązanie dla większości standardowych zastosowań drzwi i okien. Jest to system niezwykle prosty w produkcji przy zastosowaniu obrabiarek cyfrowych. Artemis został stworzony do zastosowania okuć z eurorowkiem. Inteligentne polaczenia ułatwiają konstruktorowi obróbkę i produkcję.


TRITON
Okna aluminiowe - profil Blyweert TritonTriton® jest systemem do drzwi i okien składającym się z profili trzykomorowych, wykonanych z aluminium wysokiej jakości, dających bardzo wysoka izolację cieplną (Uw < 1,35 W/m2K*) i wzmocniona stabilność.   Aby otrzymać taka sztywność, profile ościeżnic i skrzydeł posiadają na zewnątrz trzecia komora, pozwalającą na montaż dodatkowego narożnika.
Technika izolacyjna labiryntu (oparta na spidertechnology®) gwarantuje wyjątkowo niski współczynnik Uf , o wartości poniżej 2 W/m2K*. Zupełna nowość: system proponowany jest z dwoma rodzajami przekładek termicznych bez zmiany wymiarów lub wyglądu profili. Możemy zastosować przekładki termiczne z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym klasycznym (poziom izolacyjny standardowy, Triton®) bądź przekładki termiczne z tworzywa ABS (super izolacja: Triton®HI ). Triton® oferuje rozwiązanie dla większości standardowych zastosowań drzwi i okien i został stworzony do zastosowania okuć z eurorowkiem. Istotny jest także fakt, ze  system ten został opatentowany przez Blyweert Aluminium Sp. z o.o., a jego produkcja zostanie uruchomiona przy pomocy dotacji z Unii Europejskiej w ramach działania 4.4 – Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka.


HERCULES
Okna aluminiowe - profil Blyweert HerculesHercules jest systemem do drzwi i okien składającym się z profili trzykomorowych, wykonanych z aluminium wysokiej jakości, dających izolacje cieplną najwyższej jakości i wzmocniona stabilność. Aby otrzymać taka sztywność, profile ościeżnic i skrzydeł posiadają na zewnątrz trzecia komorę, pozwalająca a montaż dodatkowego narożnika.
Przekładki termiczne w kształcie Omega z poliamidu, wzmocnionego włóknem szklanym, gwarantuje niski współczynnik Uf o minimalnej wartości 2,8 W/m2K. W ten sposób system zapewnia znakomity poziom izolacyjności. Hercules oferuje rozwiązanie dla większości standardowych zastosowań drzwi i okien. Łatwa produkcja przy pomocy cyfrowych obrabiarek lub wykrojników pozwala produkować gotowe elementy przy ograniczonych kosztach.
Hercules został stworzony do zastosowania okuć z eurorowkiem. Hercules występuje w 3 wariantach stylowych: standardowy, planea i linea.
Kompatybilność Herculesa z systemem Apollo niezwykle upraszcza prace producentów stolarki.


HERMES
Okna aluminiowe - profil Blyweert HermesHermes® jest systemem do drzwi i okien, składającym sie z profili trzykomorowych, wykonanych z aluminium wysokiej jakości, dającym doskonała izolacje (Uw < 1,35 W/m2K*) i wzmocniona stabilność. Aby otrzymać taka sztywność, profile ościeżnic i skrzydeł posiadają na zewnątrz trzecia komorę pozwalającą na montaż dodatkowego narożnika. Technika izolacyjna labiryntu (oparta na spidertechnology®) gwarantuje wyjątkowo niski współczynnik Uf o wartości poniżej 2 W/m2K*. Zewnętrzny wygląd Hermes® doskonale harmonizuje z architektura tradycyjna, retro lub klasyczna. Odpowiedni wygląd wewnątrz pomieszczenia zapewniają listwy przyszybowe. Hermes® oferuje rozwiązanie dla większości standardowych drzwi i okien i został stworzony do zastosowania okuć z eurorowkiem.

Powrót do góry strony