Firma ALU JOINER jest uznanym producentem szerokiego zakresu ślusarki aluminiowej dla budownictwa. W produkcji naszych wyrobów stosujemy profile aluminiowe firm PONZIO, REYNAERS, BLYWEERT, ALIPLAST oraz YAWAL, które spełniają najwyższe wymogi odnośnie jakości przy zachowaniu korzystnej ceny, co przekłada się na wysoką jakość i konkurencyjność cenową naszych wyrobów aluminiowych.

Zajmujemy się również produkcją i montażem okien i drzwi z PVC w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna i drzwi PVC wykonujemy z solidnych i energooszczędnych profili sześciokomorowych firmy GALEAN. Do okien polecamy szeroki wachlarz przesłon okiennych takich jak: rolety w prowadnicach, żaluzje, verticale, plisy, żaluzje drewniane, moskitiery, rolety zewnętrzne oraz markizy.

ALU JOINER - producent wyrobów z aluminium - okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe

Aluminium jako materiał na okna, drzwi, fasady, ściany fasadowe, drzwi przesuwane, ogrody zimowe jest rozwiązaniem idealnym, gdyż wymaga minimalnej konserwacji, jest elastyczne jeżeli chodzi o kolory i kształty, a dodatkowo jest bardzo trwałe i estetyczne przez lata. Każdy produkt może być wykonany w najróżniejszych kolorach, stylach i dlatego ślusarka aluminiowa ma zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, gdzie liczy się trwałość i długi okres bezproblemowego użytkowania. Z tego względu naszymi klientami są m.in. banki, hotele, centra handlowe, placówki zdrowia, urzędy, ale w coraz szerszym zakresie zauważamy tendencję do montowania konstrukcji aluminiowych w budynkach mieszkalnych, domach jednorodzinnych.

ALU JOINER - producent wyrobów z aluminium - okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe

Decydując się na ślusarkę aluminiową projektant ma dużą swobodę w aranżacji przestrzeni przeszklonych w domu lub mieszkaniu przy jednoczesnej wysokiej funkcjonalności konstrukcji oraz odporności na warunki atmosferyczne.

Wszystkie nasze wyroby eksportujemy do krajów Unii Europejskiej i USA. Na terenie UE zapewniamy transport oraz montaż wyrobów. Wysyłkę do USA realizujemy poprzez sprawdzoną firmę spedycyjną, montaż pozostaje po stronie nabywcy.  Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń >>> kliknij TUTAJ po więcej szczegółów.

Oferowane przez naszą firmę wyroby z aluminium znajdziecie Państwo w poniższych zakładkach.

Po więcej informacji na temat okien i drzwi z PVC oraz przesłon okiennych zapraszamy do poniższych zakładek:

Zapraszamy też do GALERII gdzie możecie zapoznać się Państwo z naszymi dotychczasowymi pracami.

Powrót do góry strony