Do okien i drzwi PVC oferujemy różnego rodzaju przesłony okienne i drzwiowe takie jak żaluzje, rolety, verticale, plisy, moskitiery, markizy.

Rolety w kasetach z prowadnicami

Rolety materiałowe to obecnie w Polsce jedna z najbardziej popularnych form zasłonięcia okien przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektowną dekorację wnętrz. Występują w kilku odmianach w zależności od sposobu montażu. Szeroki wachlarz tkanin w katalogu pozwala dobrać kolor oraz wzór zgodnie z Państwa oczekiwaniem.

Oferujemy rolety w kolorach:

  • wiśnia
  • orzech
  • mahoń
  • jasny dąb
  • dąb
  • biały
  • brąz
  • anoda

Rolety kasetowe z prowadnicami - ALUJOINER

Verticale – żaluzje pionowe

Nowoczesny system osłony okiennej, stosowany w budynkach użyteczności publicznej, tj.: bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach itp.

Stosowana również przez prywatnych odbiorców jako nowatorska forma aranżacji wnętrz,a także praktyczny sposób zasłonięcia i udekorowania okna o dużej powierzchni, gdzie nie można wykonać rolet materiałowych.

Żaluzje pionowe - verticale - ALUJOINER

Plisy

Plisy to rodzaj dekoracyjnej i eleganckiej zasłony przeciw-słonecznej pozwalającej uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne i możliwości kompozycyjne. Plisy jako jedyne dają możliwość zasłonięcia otworów okiennych o nietypowych kształtach: trójkąty, okręgi, trapezy itp.

Plisy - wyjątkowe zasłony okienne - ALUJOINER

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane mogą być wykonane z drewna balsowego, bambusowego wysokiej jakości jak również z drewna lipy egzotycznej. Odpowiednie dla osób, które cenią sobie naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego mieszkania. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealny dobór żaluzji do okien oraz do wnętrz. Szczególnie dobrze korespondują z dodatkami z drewna, skóry lub rattanu.

Rolety drewniane - balsa, bambus, lipa egzotyczna - ALUJOINER

Moskitiery

Przeznaczone są do montażu na oknach ramowych. Dostępne są w dwóch standardowych kolorach białym i brązowym oraz opcjonalnie drewnopodobnym. Mocowane są za pomocą clipów metalowych bezinwazyjnie do ramy okiennej. Bardzo dobrze chronią przed owadami, oraz są praktyczne gdy ktoś posiada zwierzęta domowe np. koty.

Moskitiery ramkowe mocowane na klipsy - ALUJOINER

Rolety zewnętrzne

Na rynku występują rolety zewnętrzne utrudniające włamanie jak i antywłamaniowe. Profile rolet zewnętrznych utrudniających włamanie mają wypełnienie pianką poliuretanową, dzięki temu oprócz ochrony okien przed włamaniem otrzymujemy również ochronę termoizolacyjną.
Rolety te idealnym rozwiązaniem aby zaciemnić pomieszczenie np. w pokoju z kinem domowym.
Rolety zewnętrzne możemy sterować ręcznie ( za pomocą zwijacza) oraz elektrycznie ( przewodowo lub radiowo – na pilota). Możemy zaadoptować je w budynkach na różnym etapie budowy, jak i już w istniejących obiektach.
Rolety antywłamaniowe nie mają wypełnienia pianką ale mają ściankę poprzeczną wzmacniającą profil. Rolety antywłamaniowe wykonuje się tylko ze sterowaniem elektrycznym, jako, że automatyka jest dodatkową ochroną przed włamaniem.

Rolety zewnętrzne tradycyjne i antywłamaniowe z automatyką sterującą - ALUJOINER

Markizy

Markiza tarasowa to nie tylko znakomita ochrona przeciwsłoneczna, również niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Wyposażone w opcjonalne sterowania elektryczne wraz z automatyką pogodową pozwalają komfortowo wypoczywać w słoneczne dni. Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne.

Markizy zewnętrzne, przeciwsłoneczne  z automatyką - ALUJOINER